دوره حضوری
آبان ۸, ۱۳۹۹ - اسفند ۲۲, ۱۳۹۹
دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، خیابان امیرآباد شمالی خیابان شانزدهم( فرشی مقدم)، سالن آمفی تئاتر
0 ثبت نام دانش آموزان
قیمترایگان
همین حالا بخریدرزرو
دوره جامع پرورش مشاور حقوقی

دوره جامع پرورش مشاور حقوقی

آنچه که دکتر فرهاد بیات، مدیرعامل موسسه حقوقی دادبانان را به برگزاری دوره جامع پرورش مشاور حقوقی وا داشت این بود که: یکی از مهم‌ترین نیاز شرکت های تجاری، دسترسی به مشاور حقوقی است. مشاور حقوقی که نسبت به دغدغه‌های شرکت تجاری و مالکان و مدیران آنها اشراف کافی داشته باشد، مشاور حقوقی که مهارت لازم جهت قراردادنویسی و تنظیم صورتجلسات مجامع شرکت‌ها را داشته باشد، ابهامات کارفرما راجع به مسائل مالیات، بیمه و کار را پاسخ دهد، همچنین راه‌کارهای حقوقی مناسب جهت حفظ اموال مادی و غیر مادی کارفرما(نظیر علامت تجاری، اسرار تجاری و …) داشته باشد.

در این راستا، دانشگاه تهران دوره‌ای را تحت عنوان “دوره جامع پرورش مشاور حقوقی” به صورت مجازی برگزار می‌کند که طی ۱۲۰ ساعت، نکات کلیدی و کاربردی لازم برای تبدیل شدن به یک مشاور حقوقی را آموزش می‌دهد. دوره فوق مشتمل بر شش دوره ۲۰ ساعته است که در پایان هر عنوان درس، مدرک پایان دوره همان درس از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران صادر و به شرکت‌کننده تقدیم می‌گردد. شش عنوان درس اخیر، عبارت‌اند از:

حقوق قراردادنویسی، حقوق شرکت‌های تجاری، حقوق مالیات، حقوق کار، حقوق بیمه تامین اجتماعی، حقوق مالکیت فکری و تجارت الکترونیکی.

مهمترین ویژگی دوره، کاربردی بودن مطالب مطرح شده و آماده کردن مخاطب برای کسب موقعیت شغلی مناسب‌تر است.

چرا باید در دوره جامع «پرورش مشاور حقوقی» شرکت کنم؟

یکی از مشکلات نظام آموزشی دانشگاهی، عدم تناسب آن با نیاز بازار است؛ در حالی‌که مشکل اصلی شرکت‌های تجاری، مسائلی چون مالیات و تأمین اجتماعی و جریمه‌هایی است که این ادارات برای فعالان اقتصادی در نظر می‌گیرند متاسفانه بسیاری از مشاوران شرکت‌ها، اشراف لازم برای جلوگیری از ایجاد بدهی و جرایم سنگین فوق را ندارند؛ حتی دروسی مانند حقوق قراردادها که در دانشگاه مورد تاکید است به نحو کاربردی تدریس نمی‌گردد و فارغ التحصیل دانشگاهی دقیقاً نمی‌داند یک قرارداد استاندارد چگونه باید تنظیم شود؛ مهمترین دستاورد شرکت در دوره جامع پرورش مشاورحقوقی این است که مخاطب با رایج ترین اشتباهات حقوقی در زمینه های کاربردی نظیر قراردادنویسی، تنظیم صورتجلسات شرکت‌ها، مالیات، کار، تأمین اجتماعی، تجارت الکترونیکی و ثبت نام و علامت تجاری آشنا می شود؛ اشتباهاتی که گاه زیان‌های میلیاردی برای یک کسب وکار به همراه دارد و مشاور حقوقی با تسلط بر آنها می‌تواند نقش موثری در پیشگیری از آن‌ها داشته و موقعیت شغلی خویش را نیز ارتقاء دهد.

اساتید دوره:
  • دکتر فرهاد بیات
  • دکتر جواد معتمدی
  • دکتر حسن علم‌خواه
  • دکتر محسن ریاضی
  • استاد آرمین خوشوقتی
  • استاد فرشید رستگار
تاریخ شروع دوره : پنج‌شنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
وضعیت دوره: در حال ثبت نام
شماره تماس آموزش:   ۰۲۱۲۲۵۸۵۵۵۰- ۲۵ ۲۵ ۴۵۰ ۰۹۱۰
ساعت پاسخگویی ثبت‌نام:   از ساعت ۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰

دوره جامع پرورش مشاور حقوقی

 

 

دوره جامع پرورش مشاور حقوقی

جهت ثبت نام دوره جامع پرورش مشاور حقوقی اطلاعات فرم زیر را تکمیل فرمایید.

 

 

 

 

بخش 1حقوق قراردادنویسی
بخش 2حقوق شرکت‌های تجاری
بخش 3حقوق مالیات
بخش 4حقوق کار
بخش 5حقوق بیمه تامین اجتماعی
بخش 6حقوق مالکیت فکری و تجارت الکترونیکی